הצרת היקפים כבר לא צריכה להיות כרוכה בטיפולים פולשניים ובתקופת החלמה כואבת וממושכת. באמצעות הקפאת שומן, ניתן תוך זמן קצר ליהנות מהיקפים צרים ולחטב את הגוף. הטכנולוגיה החדשנית, מצמצמת משמעותית את מצבורי השומן בגוף, על ידי הקפאה שלהם.

כיצד מבוצע טיפול הקפאת שומן?

תאי השומן בגופנו אינם עמידים לקור, ולכן הם קופאים ומתפרקים. טיפול הקפאת שומן באמצעות מכשיר  CoolShaping מיוער לאזורים בהם השומן נוטה להצטבר – זרועות, בטן, ירכיים, גב ומותניים. במהלך הטיפול, ידית המכשיר יונקת את האזור ממנו אנו מבקשים לפרק את השומן ופולטת קור שפוגע בתאי השומן בלבד, ולא משפיע על רקמות ואיברים. כתוצאה מהקור, תאי השומן מתפרקים, נפלטים מהגוף באמצעות השתן ומערכת הלימפה, והתוצאה היא הצרת היקפית משמעותית, ללא כל צורך בטיפול פולשני וכואב.

למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לגברים ולנשים שמעוניינים להצר היקפים בכל האזורים הנפוצים להצטברות של שומן – בטן, מותניים, זרועות, גב וירכיים. יחד עם זאת, הטיפול אינו מתאים למי שסובל מהשמנת יתר. כדי לדעת האם אתם עומדים בקריטריונים בהיבטי יחס של גובה-משקל, יש להגיע לבדיקת ביקורת. בתהליך הצרת היקפים על ידי הקפאת שומן, אין צורך בדיאטה ובתזונה ואימונים מיוחדים כדי לראות תוצאות.

האם זה כואב?

טיפול הקפאת שומן במטרה להצר היקפים אינו כואב. בין ידית היניקה לבין העור ישנו חומר שמכהה את התחושה. תיתכן תחושת קור עם תחילת הטיפול שתחלוף תוך מספר שניות. בסיום הטיפול, תיתכן אדמומיות קלה ותחושת אי נוחות עד שהעור ישוב לטמפרטורה הרגילה. המכשיר מצויד במערכת ,LED שמסייעת לזרימת דם וחמצן לתאים תוך כדי הטיפול, מה שמביא להחלמה כמעט מיידית ולתופעות לוואי שנעלמות תוך זמן קצר.

תוך כמה זמן רואים תוצאות

תאי השומן שהתפרקו ויצאו מהגוף לא יחזרו, ולכן התוצאות הן ארוכות טווח. את הצרת ההיקפים ניתן יהיה לראות בחלוף 3-4 שבועות מסיום הטיפול, אך יש צורך להמתין להסתלקותם של כל תאי השומן שנהרסו. לאחר כ-3-5 חודשים, תתקבל התוצאה הסופית. במקרים מסוימים, יהיה צורך ביותר מטיפול אחד לאזור, תלוי בהיקף תאי השומן באזור, בעובי העור ובמספר פרמטרים נוספים.