הקפאת שומן היא טיפול חדשני וטבעי, שמסלק את השומן העיקש מהגוף בדרך שאינה פולשנית ולא כואבת. באמצעות הטיפול, תאי השומן מוקפאים ונהרסים, ונפלטים מהגוף. אין צורך בדיאטה או באימונים מחמירים על מנת לראות תוצאות.

כיצד מבוצע טיפול הקפאת שומן?

טיפול הקפאת שומן באמצעות מכשיר  CoolShaping מבוצע על ידי ידיות שיונקות את האזור ממנו רוצים לסלק את השומן, וניתן להתמקד בכל טיפול באזור אחד או שניים לכל היותר. הקור שמופק מהידית, פוגע בתאי השומן וממיס אותם בתהליך שנקרא אפופטוזיס. השומן שהתפרק יוצא מהגוף דרך השתן ונעלם כלא היה. חשוב לציין שהקור אינו פוגע ברקמות העור, בעצבים, בעצמות ובאיברים, מלבד בתאי השומן. מערכת ה-LED שבמכשיר מסייעת לשיפור זרימת הדם בתאים. יתרונותיו של הטיפול בולטים לאור העובדה שמדובר בתהליך טבעי ולא פולשני, בניגוד למגוון של פעולות המסת שומן והצרת היקפים. בנוסף, תאי שומן שהומסו והתפרקו לא יתחדשו בגוף.

למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לגברים, נשים ולצעירים בעלי מוקדי שומן ספציפיים, באזור הבטן, המותניים, הגב, הזרועות והירכיים. הטיפול אינו מתאים לבעלי משקל עודף באופן קיצוני. לפני הטיפול אין צורך בבדיקות רופא מקדימות, למעט מפגש ראשון במטרה לבדוק את עובי העור, מצבורי השומן ונתונים נוספים. בתהליך הקפאת שומן, אין צורך בדיאטה או באימונים מיוחדים על מנת לראות תוצאות. הקור שנפלט מהמכשיר פוגע בשורש הבעיה – תאי שומן מיותרים שמביאים למראה עור רפוי ונפול.

האם זה כואב?

הטיפול אינו כואב, למעט תחושת קור שחולפת תוך מספר שניות. בין הידית שפולטת את הקור לבין העור ישנו חומר שמכהה את התחושה. לאחר הטיפול, תיתכן אדמומיות ותחושת אי נוחות קלה, עד שהעור ישוב לטמפרטורה הרגילה.

תוך כמה זמן רואים תוצאות

תוצאות טיפול הקפאת שומן ניתן לראות באופן סופי לאחר 3-5 חודשים, כשכל תאי השומן הפגועים נפלטו מהגוף. יחד עם זאת, את הצהרת ההיקפים ניתן לראות כבר תוך 3-5 שבועות. ישנם אזורים רחבים ועיקשים, כמו אזור הבטן והמותניים בהם יהיה צורך יותר מטיפול אחד, ואת זאת ניתן יהיה לדעת לאחר פגישת ביקורת.