הליכה עם מכנסיים קצרים כשסובלים מצלוליט, יכולה להפוך לחוויה לא נעימה. מראה העור יהיה מעוות וגבשושי, דומה לקליפת תפוז. צלוליט יכול להופיע גם אצל אנשים מלאים וגם אצל כאלה שנמצאים במשקל תקין לגופם. איך נפטרים מהמטרד האסתטי? באמצעות מכשיר CoolShaping.

מה זה צלוליט?

צלוליט זה הצטברות של שומן תת-עורי שזרימת הדם לרקמה בה הוא נמצא איננה מספקת. המראה יכול להיווצר כתוצאה מהשמנה ניכרת וכן כתוצאה מנטייה גנטית, גם אצל בעלי משקל תקין, כשידוע שמשקל יתר, בעיקר באזור הישבן וירכיים, מגדיל את הסיכויים לצלוליט ומגדיל את השטחים הקיימים.

העלמת צלוליט – איך זה עובד?

טיפול בצלוליט באמצעות מכשיר  CoolShapingפועל ב-2 מישורים: הקור המופק מהמכשיר הורס את תאי השומן באזור הטיפול, וגורם לפליטתם מהגוף באמצעות מערכת הלימפה. באופן זה, מצבורי השומן מתמעטים. חשוב לציין, שתאי שומן שנהרסים לא שבים אל הגוף, ולכן טיפול זה מביא תוצאות לצמיתות. הטיפול נעשה ללא פגיעה ברקמות ובאיברים אחרים מלבד בתאי השומן. במישור השני, מערכת ה-CoolShaping משפרת את זרימת הדם והחמצן בתאים ומתחת לעור, מה שמשפר משמעותית את מראה העור, שכאמור צלוליט נוצר בעיקרו כתוצאה מזרימת דם לקויה בתאי השומן.  הטיפול אינו פולשני ואינו כואב.

למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לגברים ולנשים שסובלים מצלוליט, ומתאים לשימוש בישבן, בירכיים, במותניים, בזרועות, בגב. הופעה של צלוליט נפוצה בעיקר בישבן ובירכיים. חשוב לציין שטיפול זה אינו מעלים לחלוטין את הופעת הצלוליט, אלא משפר את מראה העור משמעותית. מספר הטיפולים יכול לנוע בין טיפול אחד ל-4 טיפולים באזור אחד, תלוי במיקום ובכמות תאי השומן. אין צורך בבדיקות מקדימות, למעט מפגש ראשון לביקורת.

האם זה כואב?

הטיפול אינו כואב, אך יחד עם זאת, תיתכן תחושת קור בתחילה שתחלוף תוך מספר שניות. בסיום הטיפול, תיתכן אדמומיות קלה ותחושת אי נוחות שיחלפו תוך זמן קצר.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

התוצאות נראות לעין תוך מספר שבועות קצר, ואת התוצאה הסופית של הטיפול ניתן יהיה לראות בחלוף 3-4 חודשים, לאחר הסתלקותם של תאי השומן מהגוף.